Світовий футбол 1 Лютого, 23:32 323
«Борнмут» на виїзді розписав бойову нічию з «Вест Хемом» – Забарний і Ко перервали неприємну серію поразок | 19-27
У матчі 22-го туру АПЛ «Вест Хем» на своєму полі розійшовся миром з «Борнмутом» (1:1).

Англія, Прем'єр-ліга, 22-й тур

Вест Хем – Борнмут – 1:1

• Голи: Ворд-Праус, 61 (п.) – Соланке, 3

Борнмут після двох поразок поспіль приїхав у гості до Вест Хема з єдиною метою – перемагати. І вже на 3-й хвилині зумів зробити перший крок до мети. Калвін Філліпс, який тільки приєднався до «молотків» на правах оренди з Манчестер Сіті, помилився під тиском суперника і дозволив Соланке, вийшовши сам на сам, відкрити рахунок.

Вже за мить Ілля Забарний, який традиційно вийшов в основі, віддав розкішний пас на Сенесі, однак той пробив над поперечиною. Гості виглядали гостріше, більше били і на 36-й хвилині ледь не досягли успіху вдруге: Семеньо з близької відстані розстрілював Ареолу, але Альфонсо встиг зреагувати і рукою відбити сферу в поле.

На 60-й хвилині гравці Вест Хема вимагали пенальті після падіння Кудуса (за фол Келлі). Арбітр довго дивився відеоповтор і таки призначив одинадцятиметровий, який чітко реалізував Ворд-Праус.

За трохи Крісті міг знову виводити Борнмут вперед, пробиваючи у правий кут – Ареола у падінні не дотягувався, але сфера зрадливо пролетіла у лічених сантиметрах від стійки.

Зрештою, все завершилось бойовою нічиєю – Борнмут набрав 26 очок і піднявся на 12-ту сходинку турнірної таблиці АПЛ, Вест Хем з 36-ма пунктами залишився шостим.