Драматична серія пенальті. Катар насилу пройшов Узбекистан у 1/4 фіналу

Світовий футбол 3 Лютого, 21:00 278
Драматична серія пенальті. Катар насилу пройшов Узбекистан у 1/4 фіналу | 19-27
У напруженому чвертьфіналі Кубка Азії збірна Катару у серії пенальті обіграла команду Узбекистану – 1:1 (пен. 3:2)

У першому таймі Уткір Юсупов забив у свої ворота, проте після перерви Оділжон Хамробеков зрівняв ситуацію для узбеків (1:1).

Катарській команді посміхнулася фортуна у серії пенальті, хоча після трьох ударів попереду були узбеки (пен. 2:1). Чинний переможець Кубка Азії був за крок від вильоту з домашнього турніру, проте Аль-Браке та Педру Мігел свої спроби реалізували, а у суперника в результаті лише два удари з п'яти виявилися точними (пен. 3:2 на користь Катару).

У півфіналі збірна Катару зустрінеться з командою Ірану, яка кількома годинами раніше обіграла Японію (2:1).

Кубок Азії

1/4 фіналу, 3 лютого. Катар

Катар – Узбекистан – 1:1 (пен. 3:2)

Голи: Уткір Юсупов, 27 (автогол) – Оділжон Хамробеков, 59

Серія пенальти: Шукуров (0:1), Афіф (1:1), Ашурматов (не забив), Альмуз Алі (не забив), Умаров (1:2), Альмахді Алі (не забив), Абдурахматов (не забив), Аль-Браке (2:2), Машаріпов (не забив), Педру Мігел (3:2)