Світовий футбол 11 Лютого, 18:18 264
Зінченко пропустив найбільшу перемогу «Арсеналу» в сезоні: «каноніри» принизили «Вест Хем» з рахунком 6:0 | 19-27
«Арсенал» на виїзді провів матч АПЛ проти «Вест Хема» . Лондонці без Олександра Зінченка у складі знищили сусідів по місту та наблизилися до лідера чемпіонату.

У неділю, 11 лютого, Арсенал на виїзді зіграв проти Вест Гема у матчі 24-го туру чемпіонату Англії. Поєдинок закінчився принизливою перемогою гостей із рахунком 6:0.

Український захисник Олександр Зінченко пропускав цю зустріч через пошкодження, а на його позиції вийшов Якуб Ківьор.

Перші півгодини пройшли для Вест Гема без перспектив розгрому, однак після цього «каноніри» ще до перерви зробили результат.

Спочатку Вільям Саліба відкрив рахунок, після чого Букайо Сака забив з пенальті, а потім Габріель Магальяєс і Леандро Троссард довели рахунок до 4:0.

У другому таймі Сака оформив дубль, одразу після чого свій гол забив і Деклан Райс.

АПЛ. 24-й тур.

Вест Гем – Арсенал – 0:6

Голи: Саліба (32’), Сака (пенальті – 41’, 63’), Габріель (44’), Троссард (45+2’), Райс (65’)

• Після цього матчу Арсенал посідає третю сходинку в АПЛ, маючи 52 бали, що всього на два менше, ніж у першого Ліверпуля.
  • Дана перемога стала для «канонірів» найбільшою в нинішньому сезоні разом з розгромом Ланса (6:0) у Лізі чемпіонів.
  • Вест Гем, в свою чергу, йде восьмим, набравши 36 залікових пунктів.
  • Зінченко в цьому сезоні зіграв 27 матчів, забивши один гол і віддавши два асисти.
  • 17 лютого команда Мікеля Артети в гостях зустрінеться з Бернлі в рамках АПЛ.
  • А вже 21 числа Арсенал поїде до Португалії, де зіграє перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Порту. Друга зустріч пройде у Лондоні 12 березня.