Світовий футбол 17 Лютого, 21:44 178
​Гол Левандовські на останніх хвилинах допоміг «Барселоні» обіграти «Сельту» у матчі Ла Ліги | 19-27
Завершився матч 25-го туру іспанської Прімери, в якому зустрічалися «Сельта» та «Барселона».

Гра проходила на стадіоні «Балаїдос» у Віго. Головним арбітром зустрічі виступив Хуан Луїс Пулідо Сантана. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Барселони».

На 45-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник каталонського клубу Роберт Левандовскі. На 47-й хвилині рахунок у матчі зрівняв нападник «Сельти» Яго Аспас. На 90+7-й хвилині зустрічі Левандовскі оформив дубль, забивши гол із пенальті.

Після 25 турів Ла Ліги «Сельта» набрала 20 очок і посідає 17 місце. «Барселона» після аналогічної кількості матчів у чемпіонаті Іспанії заробила 54 очки і розташувалася на третій сходинці. Лідером Ла Ліги зараз є мадридський «Реал», який має у своєму активі 61 очко.