Світовий футбол 19 Лютого, 00:18 190
«Марсель» в більшості сконфузився в чемпіонаті перед грою проти «Шахтаря» – в команди 7 матчів без перемог | 19-27
Відбувся матч 22-го туру чемпіонату Франції, в якому Брест приймав Марсель.

Франція. Ліга 1. 22-й тур

Брест – Марсель – 1:0

Голи: П'єр Ле-Мелу, 89

Вилучення: Муньє, 60 (Брест)

Підопічні Гаттузо продовжили свою невдалу серію без перемог. Марсель поступився сенсаційному Бресту, який в цьому сезоні демонструє вражаючі результати.

Господарі протягом поєдинку створили значно більше гольових нагод і повністю заслужили перемогу, награвши на 1,48 xG. Натомість у Марселя цей показник складає лише 0,51. Головним героєм матчу став голкіпер гостей Рубен Бланко, який несподівано замінив Пау Лопеса – іспанець здійснив 4 сейви.

Однак сильна гра воротаря не врятувала. Брест на 60 хвилині залишився в меншості, але це не завадило їм на 89 хвилині вирвати перемогу. П'єр Ле-Мелу ідеально пробив з-за меж штрафного майданчика і відкрив рахунок у поєдинку.

У підсумку «біло-голубі» залишаються на 9 позиції. Брест натомість піднімається на три сходинки і посідає друге місце. Вже наступного тижня, 22 лютого, Марсель чекає вирішальний двобій проти донецького Шахтаря за право пробитися в 1/8 Ліги Європи.