Світовий футбол 24 Лютого, 09:44 154
«Байєр» розколов аутсайдера і довів свою космічну серію без поразок до 33 матчів | 19-27
У 23-му турі Бундесліги «Байєр» дотиснув «Майнц».

Бундесліга. 23-й тур

Байєр – Майнц – 2:1

• Голи: Джака, 3, Андріх, 68 – Кор, 8
  • Вилучення: Нганкам, 80

Леверкузенцям знадобилося лише три хвилини, щоб відкрити рахунок. Граніт Джака з-поза меж штрафного видовищно закрутив м'яч у дальній кут – воротар Майнца встиг лише провести снаряд поглядом.

Однак андердог показав характер і дуже швидко відновив паритет. Кор після скидки Відмера головою загнав м'яч під поперечку. У компенсований до першого тайму час Фрімпонг та Хабі Алонсо вхопили по «гірчичнику» за суперечки з арбітром Тімо Герахом.

«Фармацевти» змогли врятуватися від втрати очок аж на 68-й хвилині. Голкіпер Майнца вкрай невдало відреагував на дальній удар Андріха, фактично самотужки заштовхавши м'яч у свої ворота.

Останні 10 хвилин гості догравали у меншості. Форвард Майнца Нганкам ззаду грубо влетів шипами в ногу Джаці та отримав пряму червону картку.

2:1 – Байєр очолює Бундеслігу із відривом від Баварії на 11 очок. Фантастична серія підопічних Хабі Алонсо без поразок сягнула 33 офіційних матчів поспіль. Майнц натомість плентається на передостанній позиції.