ПСЖ ледь врятувався від поразки «Ренну» завдяки пенальті на 90+7

ПСЖ ледь врятувався від поразки «Ренну» завдяки пенальті на 90+7 | 19-27
У 23-му турі Ліги 1 ПСЖ ледь врятувався від поразки “Ренну”.

23-й тур. Ліга 1

ПСЖ – Ренн – 1:1

• Гол: Гуїрі, 33 – Рамуш, 90+7 (п)

На 33-й хвилині Ренн несподівано вирвався вперед. Троє гравців ПСЖ у власному штрафному не змогли впоратися з Аміном Гуїрі, який помчав на рандеву з Доннаруммою і пробив у праву «дев'ятку».

Через кілька хвилин Гуїрі мав шанс оформити дубль, але м'яч пролетів повз ворота. Форвард Ренна поплатився за марнославство, адже не віддав пас на свого партнера Калімуендо, який перебував у зручнішій позиції. На перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей.

На початку другого тайму один гол міг відквитати Мбаппе, але пробив повз стійку. Згодом блискучий шанс оформити дубль був у Ренна, але Буріжо схибив з лінії воротарського майданчика.

Здавалось, перемога вже у кишені гостей. Але на 5-й доданій хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Ренна, а вирок виконав Гонсалу Рамуш. 1:1 – парижани рятуються від поразки.

Додамо, що 8 березня на ПСЖ чекає другий матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зі Сосьєдадом. Перший завершився впевненою перемогою підопічних Луїса Енріке (2:0).