Світовий футбол 3 Березня, 19:50 245
«Манчестер Сіті» вистраждав перемогу над «Ман Юнайтед» – промах року Холанда, диво-голи Рашфорда та Фодена | 19-27
Відбувся головний матч туру АПЛ.

АПЛ, 27-й тур

Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед – 3:1

• Гол: Фоден, 56, 80, Холанд, 90+1 – Рашфорд, 8

Ман Юнайтед вже на старті поєдинку зумів вийти вперед завдяки фантастичній гарматі Рашфорда. Нападник в один дотик ризикнув пробити з-за меж карного майданчика і шаленим пострілом зняв павутину з дев'ятки воріт Едерсона.

Підопічні Гвардіоли відчайдушно понеслись відновлювати перевагу – на заваді став Андре Онана, який неодноразово в цьому сезоні відзначався курйозними ляпами. Однак в поєдинку проти Ман Сіті камерунець видав зразковий матч. В першому таймі ефектно рятував свою команду після виходу віч-на-віч Фодена та потужного удару Родрі.

На останніх хвилинах першого тайму «містяни» мали зрівнювати рахунок. Промахом сезону зганьбився зірковий Ерлінг Холанд. Норвезький форвард примудрився з лічених метрів не влучити у порожні ворота, пробивши над перекладиною.

Втім номінальні господарі таки зуміли зламати хід гри. Головним героєм став вихованець Ман Сіті Філ Фоден. На 56 хвилині він обробив м'яч на правому фланзі і шокував вболівальників на трибунах фантастичним ударом, закрутивши м'яч у ту ж дев'ятку, в яку забивав Рашфорд.

Наприкінці матчу 23-річний англієць оформив дубль. Півзахисник відгукнувся на передачу Альвареса і покотив м'яч повз Онана – 2:1. Фоден став другим найкращим бомбардиром в Манчестерському дербі – в його активі 6 голів, більше тільки в Агуеро (8).

Фінальну крапку в дербі таки зумів поставити Холанд. Нападник скористався жахливою помилкою Амрабата і без проблем обіграв голкіпера.

У підсумку Ман Сіті продовжує боротися за чемпіонство та посідає другу сходинку з 62 очками, відстаючи від Ліверпуля лише на один бал. Натомість «червоні дияволи» йдуть шостими, маючи в активі 44 очки.