Світовий футбол 3 Березня, 21:41 170
«Байєр» на виїзді у більшості здолав «Кельн» і відірвався від «Баварії» на 10 очок – омріяна Салатниця все ближче | 19-27
У неділю 24-й тур чемпіонату Німеччини завершували два матчі.

Бундесліга, 24-й тур

Кельн – Байєр – 0:2

Голи: Фрімпонг, 38, Грімальдо, 73

Вилучення: Тільманн, 14 (Кельн, червона картка)

Хоффенхайм – Вердер – 2:1

Голи: Байєр, 8, 44 – Альверо, 90+2

Вилучення: Бюльтер, 73 (Хоффенхайм, друга жовта картка)

Байєр продовжує свою впевнену ходу до чемпіонства. У черговому матчі підопічні Хабі Алонсо у гостях здолали Кельн. Аутсайдер Бундесліги, який нині бореться за збереження прописки, планував дати бій лідеру, але вже на 14-й хвилині залишився у меншості – Тільманн побачив перед собою червоне світло за грубу гру.

Протистояти леверкузенській машині вдесятьох було майже нереальним завданням. Фрімпонг ще до перерви окреслив контури майбутньої перемоги, а в середині другого тайму Грімальдо поставив масну крапку. Між цими результативними пострілами могли забивати Вірц і Аду.

Варто згадати і удар Адамяна, коли м'яч влучив у праву стійку воріт Байєра. Якби вірменин був трохи точнішим – то невідомо, як би склалась доля матчу. Але фортуна усміхається сильнішим – Байєр завдяки осічці Баварії відірвався від мюнхенців вже на 10 очок і впевнено очолює турнірну таблицю.

У боротьбі за зону єврокубків зійшлись Хоффенхайм та Вердер. Обидві команди до очної зустрічі мали по 30 очок і ділили 7-8 сходинки. Байєр у першому таймі двічі розписався у воротах бременців, які спромоглись на гол престижу тільки у доданий час. І це при тому, що з середини другого тайму «музиканти» грали у більшості. Відстань від Айнтрахта, який наразі мітить у Лігу конференцій, відтепер складає лише чотири бали.