Забарний забив дебютний гол в АПЛ і став учасником камбека «Борнмута» з 0:3

Футбол України 13 Березня, 23:34 4138
Забарний забив дебютний гол в АПЛ і став учасником камбека «Борнмута» з 0:3 | 19-27
Дике перегравання через 3 місяці після драми.

Ця зустріч відбувалася ще 16 грудня, але її драматично перервали на 59-й хвилині за рахунку 1:1. Капітан Лутона Том Лок'єр пережив зупинку серця прямо на полі. На щастя, його врятували, а команди зобов'язали переграти все з чистого аркуша.

Після першого тайму проблеми зі серцем могли виникнути у фанатів Борнмута. Забарний і компанія на власному полі летіли 0:3 супернику зі зони вильоту! Немає сенсу шукати винного персонально – весь склад «вишень» виглядав незібрано і жалюгідно.

Андоні Іраола не панікував, маючи успішний досвід камбека проти Шеффілд Юнайтед 4 дні тому. Цього разу Борнмут видав ще більше диво. За 14 хвилин на табло світилися 3:3. Все почав найкращий бомбардир «вишень» Соланке, а потім Ілля Забарний нарешті оформив свій перший гол в АПЛ. Українець підключився на кутовий і головою заштовхнув м'яч у ворота (Дауті відчайдушно кидався на лінії, проте все ж спізнився на мить). Забарний чекав цього моменту понад рік і 33 матчі у найсильнішій лізі світу. Це взагалі його перша результативна дія за Борнмут!

Дубль Антуана Семеньо дозволив господарям не тільки зрівняти рахунок, а й забрати дуже важливі 3 очки. «Вишні» відірвалися від зони вильоту на 14 пунктів і тепер можуть почуватися доволі спокійно. Симпатичному Лутону теж не слід вішати носа – до порятунку всього 3 очки.

Борнмут – Лутон – 4:3

• Голи: Соланке, 50, Забарний, 62, Семеніо, 64, 83 – Чонг, 9, Огбене, 31, Барклі, 45+1