Світовий футбол 14 Березня, 21:54 226
Трубін з «Бенфікою» вийшли у чвертьфінал, «Мілан» виніс чеських грубіянів 7:3: Ліга Європи | 19-27
​Визначилися чергові два учасники чвертьфіналу ЛЄ.

Ліга Європи, 1/8 фіналу, другі матчі

Славія Прага – Мілан – 1:3 (перший матч – 2:4)

• Голи: Юрашек, 85 – Пулішіч, 33, Лофтус-Чік, 36, Леау, 45+6

Вилучення: Голеш, 20 (СП)

Рейнджерс – Бенфіка – 0:1 (перший матч – 2:2)

• Гол: Рафа Сілва, 66

Славія повторила свої провали з першого матчу проти Мілана. Чехи знову швидко залишилися у меншості. Голеш у капітанській дуелі наступив на ногу Калабрії і побачив червоне світло. «Россонері» ефективно розіграли більшість ще до перерви. Дубль вигнанців Челсі і красивий постріл Рафаела Леау довели рахунок до 0:3. Гол престижу Славії сильно нічого не змінював – 7:3 на користь Мілана.

Інтриги у парі Рейнджерс – Бенфіка було значно більше. Анатолій Трубін вийшов у основі і спостерігав за зусиллями партнерів пробити оборону шотландців.

«Орли» досягли успіху на 66-й хвилині. Рафа Сілва у контратаці вивалився на побачення з кіпером і використав момент. Бригада польових арбітрів зафіксувала офсайд, але повтор чітко показав – лідер Бенфіки стартував зі своєї половини. Португальці втримали мінімальну перевагу і крокують до чвертьфіналу.