Світовий футбол 14 Березня, 21:57 175
Кривдники «Шахтаря» спіткнулися, але прослизнули в 1/4 ЛЄ, «Вест Хем» феєрично виправив виїзну помилку | 19-27
​Відбулися вирішальні поєдинки 1/8 фіналу Ліги Європи.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Другі матчі

Вільяреал – Марсель – 3:1

• Гол: Капу, 32, Серлот, 54, Москера, 88 – Клосс, 90+4

Вест Хем – Фрайбург – 5:0

• Голи: Пакета, 9, Боуен, 32, Крессвелл, 52, Кудус, 77, 85

Кривдник Шахтаря – Марсель – у домашньому поєдинку знищив Вільяреал, фактично забезпечивши собі путівку у наступний раунд. На виїзді «олімпійці» дозволили собі поступитися з рахунком 1:3.

«Жовта субмарина» відкрила рахунок на 32-й хвилині. Капу головою з відскоком м'яча від газону вивів Вільяреал вперед. У другому таймі іспанці подвоїли перевагу завдяки забитому м'ячу Серлота.

А забитий на останніх хвилинах м'яч Москери відновив інтригу в протистоянні. Та на більше Вільяреалу забракло часу. Натомість вже у компенсований час забили французи. За сумою двох матчів (5:3) Марсель проходить у чвертьфінал Ліги Європи.

У паралельному поєдинку зустрічалися Вест Хем і Фрайбург. У першому поєдинку мінімальну перемогу здобула німецька команда. Однак вдома «молотобійці» швидко взяли ситуацію у свої руки. Вже на 9-й хвилині англійська команда відкрила лік забитим м'ячам завдяки стандарту. Крессвелл навісив з кутового на ближню стійку, там Соучек головою скинув на Пакета, а той довершив справу. У другій половині стартового тайму Вест Хем наростив перевагу – відзначився Боуен.

По перерві Крессвелл довів рахунок до непристойного – 3:0.

Згодом Кудус продовжив побиття Фрайбурга, оформивши дубль – 5:0. Відтак «молотобійці» із загальним рахунком 5:1 ефектно здобувають путівку у чвертьфінал ЛЄ.