Знову з пенальті. «Аль-Наср» з голом Роналду обіграв команду Фірміно і Мареза

Світовий футбол 16 Березня, 09:18 132
Знову з пенальті. «Аль-Наср» з голом Роналду обіграв команду Фірміно і Мареза | 19-27
Всесвітній клуб виграв у «Аль-Ахлі» з рахунком 1:0.

15 березня відбулися матчі 24-го туру чемпіонату Саудівської Аравії між командами «Аль-Ахлі» та «Аль-Наср». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь всесвітнього клубу.

Єдиний гол на 68-й хвилині забив зірковий португальський форвард Кріштіану Роналду. Він реалізував 11-метровий. Для КріРо це 23-й гол за 22 матчі у поточному розіграші чемпіонату. Також на його рахунку 9 результативних передач.

До речі, Кріштіану міг відкрити рахунок у поєдинку проти «Аль-Ахлі» раніше, відправивши м'яч у ворота на 42-й хвилині, але гол був скасований через офсайд.

За «Аль-Ахлі» у цьому матчі відіграли Роберто Фірміно та Ріяд Марез. Бразилець забив на 57-й, але взяття воріт було скасовано через положення поза грою.

15 березня відбулося також ще 2 матчі 24-го туру чемпіонату: «Аль-Таї» – «Аль-Іттіфак» (1:1), «Аль-Фейха» – «Аль-Ріяд» (1:1).