Світовий футбол 16 Березня, 16:28 145
Мессі забив гол через 14 секунд після того, як фанати почали скандувати «Роналду» | 19-27
Ліонель забив гол, який дозволив «Інтер Майамі» пройти до 1/4 фіналу вказаного змагання.

Під час матчу-відповіді 1/8 фіналу Кубка чемпіонів КОНКАКАФ «Інтер Майамі» — «Нешвілл» (3:1), у якому брав участь нападник «чапель» Ліонель Мессі, уболівальники гостей почали скандувати прізвище багаторічного конкурента аргентинця — форварда «Аль-Нас » Кріштіану Роналду. Через 14 секунд після того, як фанати почали вигукувати прізвище португальського футболіста, Мессі забив гол, який дозволив «Інтер Майамі» пройти до 1/4 фіналу вказаного змагання.

Нагадаємо, Мессі забив гол на 23-й хвилині зустрічі. Раніше на восьмій хвилині матчу перший гол забив уругвайський форвард Луїс Суарес. На 63-й хвилині нападник Роберт Тейлор забив третій гол «Інтер Майамі». На 90+3-й хвилині у складі «Нешвілу» відзначився форвард Сем Саррідж.

У чвертьфіналі Кубка чемпіонів КОНКАКАФ «Інтер Майамі» зустрінеться з мексиканським «Монтерреєм».