Світовий футбол 2 Квітня, 12:18 172
Шанс для «Жирони» та «Атлетіко». Як перемога «Реала» вплинула на таблицю Ла Ліги? | 19-27
29 березня – 1 квітня відбулися матчі 30-го туру чемпіонату Іспанії.

29 березня – 1 квітня відбулися матчі 30-го туру Ла Ліга 2023/24.

Мадридський «Реал» разом з українським голкіпером Андрієм Луніним впевнено обіграв «Атлетік» Більбао з рахунком 2:0. Дубль оформив Родріго, а Лунін відіграв на нуль, оформивши 3 сейви.

«Жирона», Віктор Циганков та Артем Довбик вирвали перемогу у «Бетіса» 3:2 завдяки голу Крістіана Стуані на 90+2-й хвилині.

Український форвард Довбик вийшов на поле з перших хвилин і сів на лаву лише на 90+6-й. За 90 хвилин Артем оформив дубль у ворота гостей. На 36-й він реалізував пенальті, а на 65-й відзначився після асисту Порту. Для нього це 15-й та 16-й гол у поточному сезоні чемпіонату Іспанії. Українець Циганков також вийшов у старті команди і був замінений на Янхеля Ерреру на 82-й.

«Барселона» на своєму полі мінімально переграла «Лас-Пальмас» 1:0. Єдиний гол на 59-й хвилині забив Рафінья.

«Валенсія» вдома розписала мирову з «Мальоркою» 0:0. Український форвард «кажанів» Роман Яремчук вийшов у старті, але був замінений на 17-й хвилині через пошкодження.

«Атлетіко» у заключному поєдинку 30-го туру вирвав перемогу у «Вільярреала» 2:1.

Лідером чемпіонату Іспанії є «Реал» із Луніним. У королівського клубу 75 очок. На другому місці йде «Барселона», в активі якої 67 пунктів. «Жирона» з Циганковим і Довбиком розташовується на 3-й позиції з 65 очками.

«Атлетіко» завдяки своїй перемозі та поразці «Атлетіка» у матчі з «Реалом» вийшов на 4-те місце (58), а ось у «басків» – 56 балів. Поразка «Атлетіка» також пішла на користь «Жироні», яка може ще раніше забезпечити собі місце в топ-4 і потрапити до Ліги чемпіонів.

«Валенсія» та Яремчук йдуть на 8-му рядку з 41 пунктами.