«Верес» впевнено переміг «Оболонь» у протистоянні аутсайдерів

Футбол України 6 Квітня, 17:40 188
«Верес» впевнено переміг «Оболонь» у протистоянні аутсайдерів | 19-27
Це був матч, як то кажуть, за шість очок. Обидві команди перебувають у зоні вильоту, тож ціна помили була дуже висока.

УПЛ. 23-й тур.

Верес – Оболонь – 3:0

Голи: Янаков, 6, з пен., Гайдучик, 31, Яго, 86.

Верес явно був кращим у першому таймі. Рівняни забили двічі, а ще один гол було скасовано через офсайд. При цьому, навіть виграючи 2:0, господарі створювали більше гостроти. У Оболоні до перерви, крім не дуже небезпечних дальніх ударів, нічого змістовного не було.

Не змінився перебіг подій і після перерви. Тренер Оболоні Валерій Іващенко випустив на другий тайм одразу двох нових гравців (Осман замість Карася, і Груша замість Вишневського). Втім і протягом другої 45-хвилинки господарі були значно ближчі до того, щоб збільшити перевагу, ніж гості – до того, щоб скоротити рахунок.

Просто вбивчі моменти були у Морозка, який спочатку пробив низом, метрів з 30-ти. М'яч потрапив у штангу, прокотився по лінії і вилетів у поле. А потім Євген знову «перевірив«штангу.

Третій гогл господарів, під завісу матчу провів Яго.

Перемігши Оболонь, Верес набрав 22 очка, але це не змінило його турнірного становища. Він наразі 13-й. Оболонь з 18-ю балами – 14-а. Тож обидва колектива перебувають у зоні перехідних матчів.