Динамо Київ 9 Квітня, 11:53 694
«Проти них важче грати, ніж проти «Динамо». Що говорили гравці ЛНЗ після нічиї із «біло-синіми» | 19-27
Троє гравців ЛНЗ висловилися про нічию з динамівцями.

Захисник ЛНЗ Олександр Насонов – про матч із «Динамо»:

«Добре, що в перші 10-15 хвилин гри, коли динамівці володіли перевагою, вони не реалізували свої гольові моменти. Тут хочу похвалити нашого голкіпера Євгена Кучеренка, який врятував нас кілька разів. Під завісу першого тайму ми забили господарям. Гол у роздягальню допоміг нам.

Вже психологічно - точно.
Думаю, що в другому таймі нам було легше грати. Хоча, справедливості заради, потрібно сказати, що господарі в другому таймі не були такими активними.

Багато говорять або натякають, що «Шахтар» возить преміальні всім суперникам «Динамо»?... Все може бути, але я про це нічого не знаю. А так, було б добре», – зізнався Насонов.

Воротар черкаського ЛНЗ Євген Кучеренко поділився враженнями від матчу з київським «Динамо» в 23 турі УПЛ, який його команда зуміла звести до нічиєї 1:1.

«Чи здивувався, коли дізнався, що вийду в основі? Тренери готували мене до цієї гри і я дізнався вчора, що буду грати. Я весь тиждень тренувався добре, викладався на повну і можна сказати, що морально я готувався до гри.

Мандраж? Був, звісно, але коли вийшов на поле, все відійшло на другий план.
Пропушений гол? Я заспокоївся, розслабився і потім, як ви бачили, зробив хороший сейв. Це надало впевненості мені і команді, стали спокійніше грати.

Чи закономірний результат? Закономірний. Цього року не має значення – «Шахтар», «Динамо»... Зі всіма можна грати і вигравати.

Небезпека від Динамо? Після розрізних передач було найважче. Спокійно працюємо далі», – сказав Кучеренко.

Півзахисник черкаського ЛНЗ Віталій Бойко прокоментував сенсаційну нічию своєї команди з «Динамо» (1:1) в 23 турі УПЛ.

«Дивлячись на наші минулі ігри, ми не могли набрати очки, пропускали незрозумілі м'ячі, а сьогодні за нашу роботу, самовіддачу нам віддячилося.

Проти «Динамо» однозначно важко грати, бо це один з грандів нашого футболу. Але вони самі грають та іншим дають, вони не просто бігають, а дуже розумна команда. З «Рухом», «Минаєм» складніші матчі, бо там більше боротьби.
Гра в центрі проти Шапаренка? Він дуже технічний, добре бачить поле, добре працює з м'ячем. Ми розглядали його гру, тому, думаю, впоралися з ним і не дали йому нічого зробити. Результат матчу на табло.

Герой матчу? Вся команда, всі люди які готують до команди, всі сьогодні постаралися, щоб заробити одне очко», – сказав Бойко.

ЛНЗ у таблиці УПЛ посідає 9-те місце, маючи 26 очок після 23 матчів. У «Динамо» 3-тя позиція і 45 пунктів після 21 поєдинку.