Світовий футбол 13 Квітня, 17:23 804
Довбик ошелешив «Атлетіко» і став найкращим бомбардиром Прімери, але «Жирона» поступилася | 19-27
У 31-му турі Прімери «Жирона» на виїзді поступилася мадридському «Атлетіко».

Прімера. 31-й тур

Атлетіко – Жирона – 3:1

• Голи: Грізманн,34 (п), 50, Корреа, 45+5 – Довбик, 4

Жирона і Атлетіко – сусіди у турнірній таблиці, і цей поєдинок мав важливе значення у боротьбі команд за перепустку в Лігу чемпіонів. Віктор Циганков через ушкодження литкового м'яза не потрапив навіть у заявку каталонців.

Натомість Артем Довбик розпочав зустріч в основі Жирони і вже на четвертій хвилині розписався у воротах мадридців. Гол організували Янхель Еррера і Ян Коуту, а український форвард замкнув дальню стійку. 17-й гол Довбика у Ла Лізі. Таким чином Артем стає одноосібним лідером елітного дивізіону Іспанії за кількістю забитих м'ячів. У списку бомбардирів українець на один гол випередив Джуда Беллінгема.

У другій половині тайму Атлетіко відновив паритет. Мігель Гутьєрес зіграв рукою у штрафному – арбітр Бенгоечеа вказав на 11-метрову позначку. Вирок судді взявся виконувати Грізманн – Гассаніга вгадав напрямок польоту м'яча, але не зміг дотягнутися до нього.

А буквально на останній секунді компенсованого до першого тайму часу «матрацники» вирвалися вперед. Невисокий Анхель Корреа головою переправив м'яч у сітку воріт Гассаніги.

По перерві підопічні Дієго Сімеоне наростили перевагу – Грізманн оформив дубль, перекинувши зблизька голкіпера Жирони. Невдовзі Довбик мав розкішну нагоду скоротити відставання, та з убивчої позиції спрямував м'яч повз стійку. Згодом Мората міг довести рахунок до розгромного, але воротар каталонців яскравим сейвом врятував команду.

Довбик відіграв 83 хвилини – далі його змінив Стуані.

1:3 – після цієї поразки Жирона все ще залишається на третій сходинці Прімери. Але Атлетіко, йде зразу за нею, тепер відстає лише на чотири очки. Очолює Ла Лігу Реал.

Додамо, що наступного тижня на підопічних Сімеоне чекає другий матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів з Борусією Д.