Команди не зуміли виявити переможця.

УПЛ, 24-й тур

Рух – Кривбас – 1:1

• Голи: Таллес, 74 – Кожушко, 45

У минулому турі Кривбас втратив важливі домашні очки, зігравши внічию з Ворсклою. В матчі проти Руха криворіжці знову розписали мирову (1:1).

Кривбас у першому таймі грав другим номером. Рух, попри те, що виглядав впевненіше, моментів створив небагато. Натомість підопічні Ротаня на останній хвилині дебютного тайму таки змогли скористатися своїм шансом: Кожушко, підхопивши передачу Бандейри, переправив м'яч у сітку.

По перерві львів'янам вдалося відновити паритет. На 74-й хвилині Таллес отримав справжню цукерочку від 19-річного Федора, а потім переграв кіпера. Кривбас швидко відповів моментом, але вийти вперед не вдалося.

Підопічні Вернидуба втратили дорогоцінні очки та опинився на 3-му місці УПЛ (48 балів). Попереду - Динамо (48 очок та 2 матчі в запасі) і Шахтар (49 та 3 поєдинки в запасі).