Футбол України 14 Квітня, 17:29 333
«Зоря» обіграла «Чорноморець» та піднялася у турнірній таблиці УПЛ: долю зустрічі вирішив гол форварда «Динамо» | 19-27
У матчі 24-го туру Української Прем'єр-ліги луганська «Зоря» приймала одеський «Чорноморець». Поєдинок між цими командами завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Сьогодні, 14 квітня, Зоря номінально вдома зустрічалася із одеським Чорноморцем в рамках 24-го туру УПЛ.

Господарі вдало розпочали поєдинок, завдяки чому і повели в рахунку. Правий захисник Зорі Богдан Будко виконав навіс на Горбача, який належить київському Динамо, і той переграв голкіпера одеситів.

Луганці могли подвоїти перевагу під завісу першого тайму. Яцик увійшов до штрафного майданчику Чорноморця із близької відстані не зміг забити у ворота Варакути.

На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь господарів.

В другій половині гри Зоря продовжувала активно загрожувати воротам одеситів, однак голкіпер команди Григорчука парирував удари.

Луганці продовжували тиснути і створили небезпечний момент в середині тайму. Яцик прострілив вздовж штрафного Чорноморця, але Горбач з близької відстані відправив м'яч вище.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Зорі.