«Байєр» - чемпіон Німеччини сезону 2023/24

«Байєр» - чемпіон Німеччини сезону 2023/24 | 19-27 Фото: Колаж t.me/fanaticoua
До цього «фармацевти» ніколи не вигравали Бундеслігу!

Бундесліга. 29-й тур

Байєр – Вердер – 5:0

• Голи: Боніфейс, 25, пен., Джака, 60, Вірц, 68, 83, 90

Байєр на своєму полі не зазнав проблем проти Вердера та здобув велику перемогу 5:0, яка достроково забезпечила команді Хабі-Алонсо титул чемпіона Німеччини – 2023/24.

Фармацевти беззаперечно домінували на полі, але до перерви обмежилися лише одним голом. Його забив Віктор Боніфейс, реалізувавши пенальті за фол на Йонасі Хофманні.

У другому таймі господарі остаточно похорогили інтригу двома розкішними дальніми ударами у виконанні Граніта Джаки та Флоріана Вірца. Під кінець зустрічі Вірц зробив дубль після виходу віч-на-віч. Відразу ж на поле почали вибігати вболівальники, але гравці Байєра спільно зі стюардами зуміли вгамувати фанатів.

На 90-й хвилині Вірц зробив хет-трик, і знову гра опинилася під загрозою зриву, коли поле заполонили глядачі. І все-таки пролунав фінальний свисток, і Леверкузен потонув у святі.

Набравши 79 очок, Байєр став недосяжним для Баварії, яка відстає на 16 пунктів за п’ять турів до фінішу. Клуб із Леверекузена вперше у своїй історії став чемпіоном Німеччини, заодно перервавши 11-річну гегемонію мюнхенського гранда.