Світовий футбол 16 Квітня, 11:18 157
Таблиця АПЛ після перемог «Ман Сіті» та «Челсі», поразок «Ліверпуля» та «Арсенала» | 19-27
13–15 квітня відбулися матчі 33-го туру чемпіонату Англії 2023/24.

13–15 квітня відбулися матчі 33-го туру Англійської Прем'єр-ліги 2023/24.

«Манчестер Сіті» на своєму полі розгромив «Лутон Таун» 5:1. Завдяки цій перемозі та поразкам конкурентів «містяни» вийшли в одноосібні лідери турніру.

«Ліверпуль» несподівано вдома поступився «Крістал Пелас» 0:1.

Долю «мерсисайдців» повторив і «Арсенал», який на «Емірейтс» зазнав фіаско в матчі з «Астон Віллою» – 0:2. Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко вийшов на поле у стартовому складі та відіграв 87 хвилин, після чого був замінений на Едді Нкетіа.

«Челсі» на «Стемфорд Брідж» знищив «Евертон» 6:0. Покер оформив Коул Палмер. Українець Михайло Мудрик, який захищає кольори «пенсіонерів», розпочав зустріч у старті та залишив поле на 80-й хвилині. Віталій Миколенко відіграв увесь поєдинок за «Евертон».

«Борнмут» вдома розписав результативну мирову з «Манчестер Юнайтед» 2:2. На рахунку українського захисника «вишень» Іллі Забарного весь зіграний поєдинок.

«Брентфорд» виграв у аутсайдера «Шеффілд Юнайтед» з рахунком 2:0. Єгор Ярмолюк розпочав матч на лаві запасних та вийшов на поле на 79-й хвилині.

Зараз перше місце в чемпіонаті Англії посідає «Ман Сіті» із 73 очками. У найближчих переслідувачів «Арсенала» із Зінченком та «Ліверпуля» по 71 пункту. На 2-му рядку знаходяться підопічні Мікеля Артети завдяки додатковим показникам.

«Челсі» та Мудрик посідають 9-те місце з 47 балами. У 8-го «Вест Хема» всього на 1 очко більше, але «молотобійці» і зіграли 33 матчі, у той час як «пенсіонери» – 31.

«Борнмут» із Забарним розташовується на 13-му рядку (42), «Брентфорд» із Ярмолюком йде 15-м (32), а «Евертон» із Миколенком – 16-м (27).

АПЛ 2023/24. 33-й тур. 13–15 квітня

• Ньюкасл – Тоттенхем – 4:0
  • Ноттінгем Форест – Вулверхемптон – 2:2
  • Манчестер Сіті – Лутон Таун – 5:1
  • Бернлі – Брайтон – 1:1
  • Брентфорд – Шеффілд Юнайтед – 2:0
  • Борнмут – Манчестер Юнайтед – 2:2
  • Вест Хем – Фулхем – 0:2