Динамо Київ 17 Квітня, 18:43 250
Результативне повернення Буяльського і автогол Нємчанінова у відеоогляді матчу «Минай» – «Динамо» | 19-27 Фото: 1927.kiev.ua
У перенесеному поєдинку 16-го туру УПЛ «Динамо» здолало «Минай» (3:1).

Динамо вийшло вперед вже на 4-й хвилині – Буяльський, який вперше з'явився в основі після травми, влучно пробив з лінії штрафного. Кияни створили низку моментів, але вдруге пробити Бандуру вдалось лише в середині тайму – Нємчанінов зрізав сферу у свої ворота після прострілу Ярмоленка.

Одразу по перерві Кораблін один гол відквитав, потужно пробивши з лінії у ліву дев'ятку. Розвинути успіх Минаю не вдалось, а наприкінці зустрічі Волошин нарешті реалізував одну зі своїх численних спроб, вбивши надії закарпатців на позитивний результат.

Перемога скоротила відставання Динамо від Шахтаря до 1 очка, однак у «гірників» залишається матч в запасі.