Світовий футбол 18 Квітня, 02:04 898
Лунін у серії пенальті вивів «Реал» у півфінал Ліги чемпіонів – українець став злим генієм «Ман Сіті» | 19-27
У вирішальному матчі півфіналу Ліги чемпіонів Реал дотиснув Манчестер Сіті.

Ліга чемпіонів. Півфінал. Другий матч

• Манчестер Сіті – Реал – 1:1 (3:4), перший матч 3:3

Голи: де Брюйне, 76 – Родріго, 12

У першій зустрічі команди влаштували епічну битву – 3:3. У вирішальному поєдинку захищати ворота Реала, як і першому матчі, вийшов Андрій Лунін.

Команді українця знадобилося 12 хвилин, щоб відкрити лік забитим голам. Беллінгем у штрафному «містян» прийняв м'яч після прострілу партнера, відпасував на Вінісіуса, а той переадресував на Родріго. Бразилець влучив у Едерсона, однак снаряд зрикошетив назад до Родріго, і форвард з другої спроби переграв голкіпера Ман Сіті.

Невдовзі з'явилася робота для Луніна. Андрій парирував простріл Кевіна де Брюйне, але господарі продовжили атаку – Холанд вгатив у поперечку. Трохи згодом бельгійська зірка «містян» розряджав гармату у ворота українця з-поза меж штрафного, але й цього разу наш земляк ефектно «потягнув» удар.

Загалом у першому таймі підопічні Гвардіоли відповіли чотирма ударами у площину воріт та продемонстрували 61% володіння м'ячем. Однак на перерву таки пішли за мінімальної переваги мадридців.

По перерві господарі продовжили штурм масованих оборонних редутів «вершкових». Щоправда, до справді небезпечних моментів практично не доходило. Станом на 70-ту хвилину показник кутових становив 13:0 на користь Ман Сіті.

В одному з епізодів дуже активний Гріліш зумів обіграти Карвахаля і пробивав з меж карної зони – Лунін зіграв надійно. Врешті тиск підопічних Гвардіоли таки приніс результат. Потужний простріл Доку Рюдігер відбив прямо на Кевіна де Брюйне, бельгієць ударом з дуже близької відстані увігнав м'яч над Луніним – 1:1.

Ман Сіті кинувся добивати пригніченого суперника. Невдовзі де Брюйне отримав розкішну нагоду оформити дубль: після ще одного класного прострілу з лівого флангу бельгієць потужно пробивав у дотик, але м'яч пролетів над поперечкою. Гвардіола вхопився за голову.

В основний час визначити переможця так і не вдалося, тож гра перетекла в екстра-тайми. У першому малюнок гри прогнозовано не змінився. Тим дивніше, що найкращий момент створив Реал. Уже в компенсований до першого екстра-тайму час Рюдігер відгукнувся на пас Діаса, але ударом в дотик зблизька трохи не влучив у рамку. Врешті королівський клуб зумів втримати нічию, і доля поєдинку визначилася у серії пенальті.

Перший удар Реала змарнував Модріч. Але далі Лунін покарав Бернарду Сілву за піжонство: португалець вирішив пробити по центру, але українець його задум розгадав і спокійно парирував. Далі українець «потягнув» ще й удар Матео Ковачіча. Вирішальним став влучний удар Рюдігера. 4:3 – Реал вривається у півфінал ЛЧ.