Динамо Київ 18 Квітня, 11:56 5304
«За рахунку 1:2 я побачив у «Динамо» паніку». Що говорили гравці «Миная» після поразки | 19-27
Матч «Минай» – «Динамо» розпочинався ще 3 грудня в Ужгороді, а завершився – 17 квітня у Києві. Минулого року поєдинок обидві команди не дограли через велику кількість повітряних тривог та відсутність освітлення на стадіоні «Минай».

У 2024-му гра розпочалася з другої хвилини матчу, після закінчення якого гравці ФК «Минай» поділилися своїми враженнями від протистояння.

Воротар «Миная» Олександр Бандура:

На що розраховували перед поєдинком? Ми хотіли і реально розраховували заробити одне очко. По першому тайму про це говорити було важко – просто нас возили. А ось після перерви картина на футбольному полі була інша.

Спочатку ми чогось побоювалися. Динамівці було заряджені на цей матч, це було видно. А вже після перерви господарі подумали, що мені так здається, що зможуть легко довести гру до переможного кінця. Плюс мої партнери змогли трохи розслабитися, та й гол Корабліна нам допоміг. За рахунку 1:2 у Динамо я побачив паніку в деяких моментах. Ми мали два моменти, щоб зрівняти рахунок. Так, ми програли зрештою, але не беззубо.

Желько Любенович похвалив нас за гру. Але, добре грати, не означає досягати позитивного результату.

Центральний півзахисник »Миная» Вадим Вітенчук:

Ми завжди хочемо здобувати перемогу. Зрозуміло, що ми протистояли сильному клубу. Нічия, це не те, що ми хотіли, але було б непогано. Ми не опустили руки та за рахунку 1:2 продовжували йти в атаку. Найкращий шанс у нас був, я вважаю, у Владислава Семотюка – після розіграшу кутового він міг зробити рахунок 2:2. За нічийного рахунку ми змогли б задуматися і про перемогу.

Півзахисник «Минаю» Тимур Кораблін:

Різні тайми? Ми були налаштовані на цю гру, але в 1-му таймі не дуже вдавалася гра, а потім, коли у 2-му таймі забили один гол - помчали, і так ось вийшло. Мій гол дав поштовх. 2:1, «Динамо» запанікувало, і ми рухалися далі. Так буває це футбол.

Чого не вистачило щоб зрівняти? «Динамо» ззаду дуже добре зіграло, ми не змогли забити.

Ми – молоді футболісти, для нас краще грати, аніж багато тренуватися.

Захисник закарпатців Дмитро Немчанінов:

На мій погляд, були різні тайми. В першому умови диктували кияни і їхня перевага в два м'ячі була закономірною. На жаль, я записав до свого пасиву автогол. Не пригадую, щоб таке траплялося зі мною раніше в елітному дивізіоні. Кортіло ліквідувати в підкаті загрозу, але не вийшло. Втім, не можна сказати, що до перерви ми були приречені, старалися, проте свої напівмоменти не використали.

Поява «свіжих» гравців в другому таймі пішла «Минаю» на користь. Додав упевненості й швидкий гол. Суперництво вже точилося на зустрічних курсах. Були моменти, як у нас, так і в динамівців, яким під завісу пощастило більше.

Шанувальники статистики часто користуються таким терміном: очікувані голи. Так от «Минай» в весняній частині сезону доволі часто створює гостроту біля чужих воріт, але реалізація підводить. Не став винятком й сьогоднішній матч. Ось чому, щоб розраховувати на кращу долю в наступних поєдинках слід терміново виправляти приціл. Бо за очікувані голи три очки не присуджують. Тому й повертаємось додому з неприємним осадом, - цитує автора автоголу sport.ua.

Наразі «Минай» посідає 16-те місце в чемпіонаті УПЛ, набравши 15 очок. В 25-му турі закарпатці прийматимуть 22 квітня львівський «Рух».