Світовий футбол 18 Квітня, 22:50 169
«Фіорентина» в овертаймі обіграла чеську «Вікторію». «Астон Вілла» у драматичному матчі ЛК вийшла у півфінал | 19-27
Відомі перші півфіналісти Ліги конференцій.

Ліга конференцій. 1/4 фіналу

Фіорентина (Італія) – Вікторія Пльзень (Чехія) – 2:0 (д.ч.)

• Голи: Ніко Гонсалес, 92, Крістіано Бірагі, 108

Вилучення: Каду (Вікторія), 66

Лілль – Астон Вілла 2:1 (3:4 по пенальті) (перший матч Астон Вілла виграла 2:1)

• Голи: Язиджі, 15, Андре, 68 - Кеш, 87

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги конференцій італійська «Фіорентина» вдома обіграла «Вікторію Пльзень» (2:0 д.ч.).

Гості грали у меншості з 66-ї хвилини, коли з поля було вилучено захисника «Вікторії» Каду. В основний час, як і в першій грі, голів не було забито (0:0).

Долю матчу було вирішено в овертаймі. Для господарів на 92-й хвилині відзначився Ніко Гонсалес, а на 108-й хвилині забив Крістіано Бірагі.

Фіорентина вийшла до півфіналу Ліги конференцій, де зустрінеться з переможцем матчу Брюгге – ПАОК (у першій грі перемогла бельгійська команда з рахунком 1:0).

Також відбувся ще один матч чвертьфіналу Ліги конференцій між Ліллем і Астон Віллою. Французька команда, програвши перший матч 1:2, виграла основний час другої зустрічі з тим самим рахунком і перевела гру у додатковий час.

Овертайми пройшли без голів, а в серії пенальті сильнішими були футболісти бірмінгемців 4:3. Драма відбулася в серії пенальті, де воротаря гостей Еміліано Мартінеса ледь не вилучили.

З Астон Вілла працює наставник Унаї Емері, який вважається кубковим тренером. Іспанець виграв чотири кубки Ліги Європи, а тепер намагається здобути трофей Ліги конференцій.