Підсумки дня Ліги конференцій. Хто зіграє у півфінальних матчах?

Світовий футбол 19 Квітня, 06:44 463
Підсумки дня Ліги конференцій. Хто зіграє у півфінальних матчах? | 19-27
Увечері 18 квітня відбулися матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги конференцій і визначені півфінальні пари.

Астон Вілла пройшла Лілль у серії пенальті. У основний час французька команда виграла 2:1, ліквідувавши відставання, отримане у першому матчі (1:2). Воротар Астон Вілли Еміліано Мартінес відбив два удари в серії пенальті, і команда з Бірмінгема виграла протистояння (пен. 4:3).

Італійська Фіорентина вдома обіграла Вікторію Пльзень (2:0 д.ч.). Гості грали у меншості з 66-ї хвилини. В основний час, як і в першій грі, голів не було забито (0:0). Долю матчу було вирішено в овертаймі, коли фіалки забили два м'ячі.

Брюгге на виїзді вдруге переміг грецький ПАОК. Дубль гостей наприкінці першого тайму оформив Ферран Хутгла. Вигравши обидва матчі (1:0 та 2:0), бельгійська команда вийшла до півфіналу Ліги конференцій.

Грецький Олімпіакос пройшов турецький Фенербахче у серії пенальті. В основний час єдиний гол забив Ірфан Кахведжі на 11-й хвилині (1:0) і господарі поля в Туреччині відіграли гандикап, отриманий у першому матчі (2:3). Грецька команда була точнішою у серії пенальті (пен. 3:2) і вийшла до півфіналу Ліги конференцій.

У півфіналах Ліги конференцій (2 та 9 травня) зіграють: Олімпіакос (Греція) – Астон Вілла (Англія), Фіорентина (Італія) – Брюгге (Бельгія).