Футбол України 21 Квітня, 17:41 172
ЛНЗ здобув вольову перемогу над «Олександрією»: команда Ротаня продовжила безвиграшну серію до п'яти матчів | 19-27
Матч 25-го туру української Прем'єр-ліги, в якому Олександрія приймала черкаський ЛНЗ, відбувся 21 квітня і завершився вольовою перемогою гостей (2:1).

Олександрія програла ЛНЗ у домашньому поєдинку 25-го туру чемпіонату України, що відбувся у неділю, 21 квітня (1:2).

Господарі відкрили рахунок на 16 хвилині зустрічі. Португальський центрбек Мігель Кампуш пробив «ножицями» через себе після подачі з кутового, удар заблокували захисники ЛНЗ, але першим на добиванні виявився хавбек Юрій Копина, який забив свій дебютний гол в українській Прем'єр-лізі.

Гості відігралася у компенсований до першого тайму час. Владислав Наумець запресингував Кампуша на половині поля суперника, обігрався з форвардом Олексієм Хобленком і реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером Олександрії Микитою Шевченком.

Капітан господарів Кирило Ковалець міг знову вивести команду Руслана Ротаня вперед, але після його удару з гострого кута м'яч влучив у перекладину воріт суперника.

ЛНЗ відповів голом кабовердійського вінгера Ейнела Соареша, який скористався грубою помилкою бразильського форварда Олександрії Хуана Альвіни Безерри та забив переможний гол, який став для нього дебютним після переходу до черкаського клубу у зимове трансферне вікно.