Динамо Київ 21 Квітня, 22:19 1430
Тренер «Полісся» жорстко та нецензурно вилаявся на своїх гравців: відео епізоду в матчі з «Динамо» | 19-27
Сергій Шищенко у першому таймі поєдинку між київським «Динамо» та житомирським «Поліссям» використав жорстку лайку на адресу своїх підопічних.

Перший тайм виграли «біло-сині», завдяки голу Владислава Ваната на 32 хвилині.

У другій половині зустрічі господарі ще два рази вразили ворота гостей – зробили це Микола Шапаренко та Віталій Буяльський. Також у середині другого тайму у Полісся вилучили Василя Кравця.

Динамо в підсумку здобуло впевнену вікторію з рахунком 3:0.

Кумедний епізод стався на 20 хвилині зустрічі, коли наставник Полісся Сергій Шищенко накричав на своїх підопічних. Нецензурна лайка коуча житомирської команди потрапила до трансляції.

«Бігаєте, бл***, і не відкриваєтеся взагалі, нах**», – такими словами звернувся наставник Полісся до своїх футболістів.