ПСЖ без Мбаппе за тайм розчавив «Ліон», не пропускаючи «ткачів» у єврокубки

Світовий футбол 22 Квітня, 07:56 123
ПСЖ без Мбаппе за тайм розчавив «Ліон», не пропускаючи «ткачів» у єврокубки | 19-27
ПСЖ зробив крок до чемпіонства.

Ліга 1. 30-й тур

ПСЖ – Ліон – 4:1

• Голи: Матіч, 3 (а), Беральдо, 6, Рамуш, 32, 42 – Нуама, 37

Головна зірка парижан Кіліан Мбаппе цей поєдинок починав у запасі. Втім, команди подарували глядачам ефектний перший тайм. Рахунок відкрили уже на третій хвилині. Неманья Матіч зрізав м'яча у власні ворота після прострілу від Барколя. Майже миттєво перевагу ПСЖ подвоїв Беральдо.

Трохи згодом Гонсалу Рамуш довів рахунок до розгромного. Португалець забив головою після пасу від Хакімі поблизу воріт Ліона. Через кілька хвилин гості огризнулися. Ганський форвард Нуама завершив видовищний сольний прохід ударом з-під захисників у кут воріт Доннарумми.

Втім, відновити інтригу «ткачам» не вдалося. Рамуш у падінні красиво оформив дубль – 4:1.

Другий тайм видався спокійнішим. Парижани завдали 2 удари в площину воріт, гості відповіли трьома, але рахунок залишився незмінним. Після цієї феєричної перемоги ПСЖ закріпився на вершині Ліги 1 (66 очок). Від Монако підопічні Луїса Енріке відірвалися на 11 залікових балів. Ліон іде восьмим (41 пункт).