«Мілан» зазнав фіаско у фінальному протистоянні юнацької ЛЧ

Світовий футбол 22 Квітня, 22:10 178
«Мілан» зазнав фіаско у фінальному протистоянні юнацької ЛЧ | 19-27
​Олімпіакос U-19 здолав одноліток з Мілану (3:0) у фіналі Юнацької Ліги УЄФА 2023/24.

Юнацька Ліга УЄФА, фінал

Олімпіакос U-19 – Мілан U-19 – 3:0

• Голи: Музакітіс, 60 (п), Папаканеллос, 61, Бакулас, 66

У першому таймі Олімпіакос намагався розганяти контратаки, але ніяк не міг довести справу до кінця. Мілан ближче до середини тайму зміг забрати під свій контроль, втім, голами теж не відзначився.

По перерві стало цікавіше. Активніше розпочали італійці, але згодом греки зуміли за 6 хвилин тричі забити у ворота опонентів. Такий рахунок і протримався до кінця поєдинку, хоч Олімпіакос ледь не відзначився і вчетверте.

Тож чемпіоном Юнацької Ліги УЄФА 2024 таки став Олімпіакос. До слова, раніше ні Мілан, ні Олімпіакос ніколи не грали на цій стадії турніру. Нагадаємо, що минулого року Юнацьку лігу чемпіонів виграв Феєнорд, який у фіналі розгромив Хайдук (5:0).