Куртуа прокоментував скандальний епізод із нібито голом у ворота Луніна

Світовий футбол 24 Квітня, 11:47 181
Куртуа прокоментував скандальний епізод із нібито голом у ворота Луніна | 19-27
21 квітня «Реал» Мадрид обіграв «Барселону» з рахунком 3:2
21 квітня відбувся матч 32-го туру Ла Ліги між командами «Реал» Мадрид та «Барселона». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь королівського клубу.

Український голкіпер «вершкових» Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин та відіграв увесь поєдинок, пропустивши два м'ячі. На 29-й хвилині матчу 16-річний футболіст «Барси» Ламін Ямал пробив по воротах «вершкових». Лунін зумів винести м'яч зі стрічки. VAR довго перевіряв, чи м'яч перетнув лінію воріт, проте гол не був зарахований.

Після завершення зустрічі бельгійський голкіпер «Реала» Тібо Куртуа, який пропускає частину сезону 2023/24 через травми, прокоментував цей епізод:

«Я не збираюся втручатися, у цьому немає потреби. Це дуже легко побачити за допомогою технологій», – натякає Куртуа на відсутність цих самих технологій під час поєдинку.