Футбол України 25 Квітня, 15:36 495
Екснайкращий бомбардир УПЛ забив важливий гол: команда українців вийшла до фіналу Кубку Азербайджану | 19-27
Зіра, за яку виступають Владислав Кулач та Ельдар Кулієв, пробилася до фіналу Кубку Азербайджану.

У півфінальній зустрічі вона здолала Габалу, за яку виступає Зураб Очігава.

30-річний український нападник Владислав Кулач відзначився за азербайджанську Зіру вже у другому матчі поспіль.

Зіра пробилася до фіналу Кубку Азербайджану. Команда Владислава Кулача в поєдинку-відповіді півфінальної стадії переграла Габалу на її полі. Українець відзначився голом на 59 хвилині, а його команда здобула потрібну для себе перемогу з рахунком 2:0.

Ще один представник України у складі Зіри Ельдар Кулієв розпочав зустріч у запасі і вийшов на заміну на 74 хвилині. А ось український захисник Габали Зураб Очігава вийшов на поле в старті та зіграв повністю матч.

Кубок Азербайджану. Півфінал. Матч-відповідь

Габала – Зіра – 0:2 (перша зустріч – 1:2)

Голи: Кулач, 59, Утзіг, 84.

• Кулач у цьому сезоні в 25 поєдинках за Зіру записав до свого активу три голи.
  • У фіналі Кубку Азербайджану Зіра зустрінеться з Карабахом, який пройшов Нефтчі.
  • Фінальний поєдинок відбудеться другого червня.
  • Сезон 2020/21 нападник завершив із показником у 15 забитих голів в УПЛ, що дозволило йому стати найкращим бомбардиром першості.