Футбол України 27 Квітня, 19:57 234
Перша ліга: «Інгулець» розгромив «Прикарпаття» та наблизився до УПЛ, «Лівий берег» продовжив невдалу серію | 19-27
Відбулись чергові матчі 6-го туру другого кола Першої ліги.

Перша ліга 2023/24, 6-й тур

Чемпіонська група

Інгулець – Прикарпаття – 4:0

• Голи: Кольцов, 4, 41, Сітало, 31, Богунов, 33

Карпати вже гарантували собі вихід до УПЛ, але доля другої путівки в еліти все ще не вирішена. Найбільше шансів разом з Карпатами вийти до еліти має Інгулець, який у домашньому поєдинку розбив Прикарпаття. Гра була вирішена ще до перерви: Кольцов оформив дубль, ще по голу до свого активу записали Сітало та Богунов.

Лівий берег – Кудрівка-Нива – 1:2

• Голи: Сухоручко, 16 – Нехтій, 33, (пен.), Вечурко, 43

Лівий берег зробив подарунок Інгульцю, програвши Кудрівка-Ниві. Сухоручко вивів київську команду вперед на 16-й хвилині, проте Нехтій з пенальті, а потім ще й Вечурко завдали поразки Лівому берегу, який не перемагає 3 матчі поспіль.

Група на вибування

Ще 2 поєдинки відбулись у групі на вибування. Діназ під керівництвом Олександра Головка вдруге поспіль переміг, цього разу здолавши Буковину (друге місце). А Поділля в більшості вирвало перемогу над Черніговом. Команди обмінялись голами Веремієнка та Койдана в першому таймі, а після вилучення Вересоцького Кобзар реалізував пенальті.

Буковина – Діназ – 0:1

• Гол: Новиков, 38

Поділля – Чернігів – 2:1

• Голи: Веремієнко, 5, Кобзар, 75, (пен.) – Койдан, 26
  • Вилучення: Вересоцький, 74 (Чернігів)