Збірна України 27 Квітня, 20:58 5249
Миколенко ризикує вилетіти на тривалий термін – тренер «Евертона» дав невтішну оцінку щодо травми українця | 19-27
Шон Дайч розповів про травму Віталія Миколенка, який пошкодив гомілковостоп.
«Нам треба ще почекати та побачити. Я не думаю, що він вибув на короткий термін, проте ми ще не маємо повної картини його травми. Миколенко залишається у гарному настрої.

Він намагався зробити якнайкраще для команди, дограти до кінця, але не зміг цього досягти. І на жаль, завдав собі шкоди, трохи більше, ніж ми сподівалися», – сказав Дайч для Sky Sports.

24 квітня Миколенко в матчі з «Ліверпулем» (2:0) наприкінці першого тайму мав контакт із Дарвіном Нуньєсом, під час якого невдало приземлився на ліву ногу. Віталій отримав допомогу лікарів, дограв перший тайм, але у перерві було замінено.

Це був його 5-й поспіль вихід у старті у чемпіонаті – 30 березня не грав із «Борнмутом» (1:2) через застуду.

Цього сезону Миколенко провів 34 матчі, у всіх грав з перших хвилин, забив 2 м'ячі.