Футбол України 28 Квітня, 17:37 195
«Колос» та «Олександрія» зіграли «без воріт» – команда Ротаня не змогла перемогти у шостому матчі поспіль | 19-27
​Колос на власному полі приймав Олександрію у рамках 26-го туру УПЛ.

УПЛ. 26-й тур.

Колос – Олександрія – 0:0.

У Ковалівці зійшлися команди, які проводять весняну частину сезону відверто погано.

Олександрія не може виграти в останніх п'яти матчах, причому створює проблеми сама собі. Показовим став матч минулого туру з ЛНЗ, у якому підопічні Руслана Ротаня виглядали значно краще суперника, створили купу моментів, першими забили і реально могли розраховувати на позитивний результат. Але дві безглузді помилки у захисти звели усе нанівець. Так тишком-нишком Олександрія дрейфує у таблиці, якщо не до зони прямого вильоту, то принаймні до зони перехідних матчів.

Колос після перемоги над Ворсклою, здається, убезпечив себе від нервової кінцівки чемпіонату з перспективою боротьби за виживання. Тим не менш, ковалівцям розслаблятися теж поки не варто, бо відрив від їхнього 10-го місця до «перехідного» 13-го – всього 7 очок. Розбазарити таку невелику перевагу можна дуже швидко.

Перший тайм матчу запам'ятався травмою захисника Олександрії Логінова, який був змушений залишити поле вже на 8-й хвилині та декількома напівгострими моментами. Взагалі ж гра до перерви проходила буквально без воріт: статистика за уларами у площину – 0:0. В сторону воріт господарі також ні разу не пробили, тоді, як гості робили це чотири рази.

У другому таймі команди обмінялися гострими моментами. У гостей найкращий шанс був у Погорілого. Після того, як необачно вибіг з воріт воротар господарів Фесюн, перед ним були пусті ворота, але гравець Олександрії у них не влучив. У господарів вже в компенсований час міг забити Велетень, але чудово зіграв голкіпер Шевченко.

Нічия дозволила Колосу зрівнятися з Чорноморцем (по 29 очок) і піднятися з 10-го на 9-е місце. Олександрія (26 балів) залишається 12-ю.