«Ванат ударив мене!». Що говорили гравці «Дніпра-1» після поразки від «Динамо»

Динамо Київ 28 Квітня, 18:47 1951
«Ванат ударив мене!». Що говорили гравці «Дніпра-1» після поразки від «Динамо» | 19-27
Представники «Дніпра-1» прокоментували поразку своєї команди від київського «Динамо» (1:2) у вчорашньому матчі 26-го туру чемпіонату України.

Воротар «Дніпра-1» Євген Волинець:

«Звичайно, ми засмучені, тому що вже багато матчів не можемо виграти. Тим більше, ми часто пропускаємо на останніх хвилинах, коли вже все йде до нашої перемоги. Звичайно, дуже і дуже прикро, але треба готуватися до наступних ігор.

Епізод із першим голом „Динамо“? У ньому Ванат ударив мене по руці. Я не арбітр, щоб відповісти на запитання, фол це чи ні. Арбітр ухвалив своє рішення, і я нічого не можу з цим вдіяти», — сказав Волинець в ефірі Youtube-каналу «FootballHub».

Захисник «Дніпра-1» Едуард Сарапій:

Прокляття останніх хвилин? Ні, це якась втрата концентрації, не повинні ми так грати. Так, гра видалася дуже складною для команди, але ми не маємо втрачати очки, які нам вкрай потрібні. Дуже прикро за такий результат. Я вважаю, що треба самостійно правильно налаштовуватись на гру, наприкінці вичавлювати максимум своїх резервних сил, бо ніхто не може змусити тебе це зробити, тільки ти сам. Треба розуміти, що зараз нелегкі для команди часи, що воно усе накопичується і впливає на гравців.

Проти «Динамо» завжди хочеться грати. Всі хочуть перемагати таких супротивників, як «Динамо» чи «Шахтар», тому тут ніяка додаткова мотивація не потрібна, сам опонент нас мотивує.

Червона Тимчику - це заслужене покарання. Динамівці апелювали, що картка була недоречною, але я не згоден. Суддя розібрався в цьому моменті дуже добре.