Полтавські Робін Гуди. «Металіст 1925» обіграв «Ворсклу» в матчі з 5 голами

Футбол України 4 Травня, 20:22 187
Полтавські Робін Гуди. «Металіст 1925» обіграв «Ворсклу» в матчі з 5 голами | 19-27
Команда з Харкова вперше перемогла під орудою Скрипника та залишила зону вильоту.

Металіст 1925 зустрівся з Ворсклою у матчі 27-го туру української Прем'єр-ліги.

УПЛ, 27-й тур

Металіст 1925 – Ворскла – 3:2

• Голи: Безуглий, 26, Габелок, 39, Юсов (пен), 79 – Кане, 32, Степанюк, 90+4

Металіст вхопився за можливість опинитися у зоні перехідних матчів, перервавши довгу безвиграшну серію. Найцікавіше у поєдинку те, що і Ворскла і Металіст 1925 цього сезону виступали під керівництвом Віктора Скрипника. Полтавці працювали з коучем у першому колі, а харків'яни вже в другому.

У першому таймі Металіст 1925 виклався на повну – харків'яни показали. нащо здатні, аби залишитися в УПЛ. Водночас Ворскла відповідала цікавою, тактичною грою. На 26-й хвилині господарі відкрили рахунок – відзначився Безуглий. за декілька миттєвостей Ворскла відповіла забитим м'ячем Кане. Втім, ще до перерви Габелок, який вже відзначився асистом, розстріляв ворота полтавців.

Другий тайм виявився не таким багатим на голи, але не менш цікавим. На 80-й хвилині Феліпе зіграв рукою, тож харків'яни заробили можливість виконати пенальті. З цим завданням без проблем впорався Юсов – рахунок 3:1. В компенсований час і підопічні Долганського виконали 11-метровий, скоротивши відрив. Та господарі таки втримали мінімальну перевагу.

Тож Металіст 1925 таки опинився в зоні перехідних матчів. Підопічні Скрипника з 22 балами розташувалися на 14-му місці. Натомість Ворскла опинилася на 8-му, маючи в активі 30 очок.