Світовий футбол 5 Травня, 12:51 155
Капітан «Барселони» попросив вибачення у команди за жахливу помилку в грі з «Жироною» | 19-27
Сержі Роберто дуже шкодує, що не вдалося довести до перемоги цю гру.

32-річний капітан «Барселони» Сержі Роберто висловився про поразку від «Жирони» (2:4) у матчі 34-го туру Ла Ліги.

«До 65-ї хвилини, поки вони не зрівняли рахунок, ми перевершували їх. Але після того, як вони зрівняли рахунок, ми вимкнулися з гри. Я дуже злий, тому що це була моя помилка. Прошу вибачення в команди, тому що ми грали добре. Ми їдемо злими.

Ми домінували, володіли м'ячем, на другий тайм ми вийшли, щоб закінчити гру, але після рахунку 2:2 вони почувалися комфортніше. Ми старалися, але не змогли цього зробити. Нам було боляче.

З таким результатом усе залежатиме не від нас. Нам потрібно вигравати матчі, що залишилися, і чекати, коли «Жирона» оступиться», – сказав Роберто.

ГОЛ! 2:2 Порту, 65 хв.