Світовий футбол 5 Травня, 16:33 152
Перес став найтитулованішим президентом «Реала», випередивши легендарного Бернабеу | 19-27
Флорентіно Перес став найтитулованішим президентом Реала за всю історію мадридського гранда.

Нагадаємо, у 34-му турі Прімери Реал розтрощив Кадіс (3:0), а Барселона програла Жироні (2:3). До перемоги підопічних Мічела, зокрема, долучився Артем Довбик – українець забив на 4-й хвилині та віддав асист Порту на 65-й.

Відтак «вершкові» достроково стали чемпіонами Іспанії сезону 2023/24.

Тепер у активі Флорентіна Переса 34 футбольні трофеї за період президентства. Він обійшов Сантьяго Бернабеу, з яким Реал здобув 33 титули. Зокрема, в арсеналі Переса 7 золотих медалей Прімери та 6 перемог у Лізі чемпіонів. Вперше посаду у «королівському клубі» він отримав у 2009 році та з перервами переобирався на кілька каденцій.

Також Перес є президентом баскетбольного Реала – клуб за часів його правління здобув 26 титулів.

Загалом Реал став чемпіоном Іспанії 36-й раз в історії.