Динамо Київ 5 Травня, 17:47 379
«Ми зробили висновки», - Волошин розповів про настанови в перерві, які перевернули гру | 19-27
​Крайній півзахисник київського «Динамо» Назар Волошин в ефірі FootballHub поділився емоціями після розгромної перемоги над «Колосом» (5:0).
— В перерві нам підказали, як краще накривати та пресингувати, ми зробили висновки і почали краще тиснути і змогли забити голи. Забили перший гол і пішли - другий, третій і так далі.

В першому таймі було важко розкрити оборону «Колоса», вони добре грали в захисті. В другій половині гри ми почали краще тиснути і вони «посипалися».

На «Шахтар» налаштовані, хочемо перемогти і взяти свої три очки. Будемо готуватися.