Футбол України 6 Травня, 16:18 162
«Ворскла» достроково виграла жіночий чемпіонат України з футболу та зіграє у Лізі чемпіонів | 19-27
Полтавська Ворскла виграла жіночий чемпіонат України з футболу, здобувши титул за три тури до завершення змагань.

6 травня відбувся поєдинок 7-го туру в рамках другого етапу жіночого чемпіонату України з футболу. Полтавська Ворскла обіграла криворізький Кривбас, який перебуває на другій позиції, із рахунком 6:0 та оформила чемпіонство.

Перший етап цьогорічного чемпіонату України Ворскла завершила на другому місці, поступившись Кривбасу у турнірній таблиці трьома очками. Сталося це внаслідок мінімальної поразки Шахтарю (0:1).

У перших семи матчах другого етапу змагань Ворскла зазнала лише однієї втрати очок – зіграла внічию з Металістом 1925. І двічі обіграла головних переслідувачок – Кривбас (2:1 на виїзді та 6:0 – вдома).

Саме перемога над Кривбасом й визначила долю чемпіонської гонки. Різниця між командами збільшилася до 9 очок за три тури до закінчення чемпіонату, тож Ворскла достроково завоювала трофей.

Це п'ятий трофей в історії полтавок.

Таким чином команда у наступному єврокубковому сезоні виступить у Лізі чемпіонів – з першого раунду кваліфікації чемпіонського шляху.

Раніше Ворскла виграла Кубок України з футболу серед жінок, обігравши той же Кривбас.