Футбол України 6 Травня, 16:47 412
«Дніпро-1» у матчі з трьома тривогами переміг «Кривбас» та зберіг теоретичні шанси на бронзу | 19-27
Дніпряни здобули мінімальну перемогу.

УПЛ. 27-й тур.

• Дніпро-1 – Кривбас – 1:0

Гол: Гаджиєв, 57.

У матчі географічних сусідів та сусідів у турнірній таблиці фактично вирішувалась доля бронзових нагород чемпіонату.

Кривбас теоретично ще мав шанси й на срібло, а з ним – і на кваліфікацію Ліги чемпіонів. Але, при усій повазі до Юрія Вернидуба та його підопічних, серйозно сподіватися на це не доводиться. А от бронза у криворіжців вже практично в кишені.

Наздогнати їх теоретично мав шанс саме Дніпро-1, але команді Юрія Максимова все ж краще зосередитися на боротьбі за 4-ту позицію. Бо тут на п'яти наступають і Рух, і Полісся.

Початок матчу відклали на 35 хвилин через повітряну тривогу.

Це, мабуть, збило ігровий запал обох команд, бо перший тайм являв собою дуже невеселе видовище. Що сказати, якщо за 45 хвилин команди жодного разу не пробили у площину воріт. Та й взагалі спроба акцентованого удару в сторону рамки була лише одна. На 16-й хвилині нападник Дніпра-1 Ківінда викрутив дальній удар під праву стійку, але Маханьков парирував його на кутовий.

Команди пішли на перерву і в цей час знову пролунала тривога – друга за матч. Але цього разу вимушена затримка мала вже зворотній ефект. Після перерви гра пожвавішала, моменти стали виникати біля обох воріт. А пощастило господарям.

Гаджієв двічі протягом короткого часу спробував уразити ворота Маханькова дальніми обвідними ударами. Перша спроба була невдалою. Але вдруге форвард досяг мети. До речі це був перший гол 18-річного нападника в УПЛ.

На 57-й хвилині рахунок відкрито!

Юрій Вернидуб не хотів програвати, тому одразу кинув у бій свіжі сили, зробивши потрійну заміну.

На 79-й хвилині матч знову було перервано – третя тривога! Небезпека тривала майже 40 хвилин, тож команди мали майже тайм вимушеного відпочинку.

Одержавши перемогу, Дніпр-1 набрав 48 очок і наблизився до Кривбаса на відстань 6 пунктів. Тобто, суто математично боротьба за бронзу ще триває. Також Кривбас (54 очки) теоретично ще може наздогнати Динамо (63 бали).