«Зоря» здолала «Колос» – новий тренер ковалівців залишається без перемог

Футбол України 9 Травня, 18:14 167
«Зоря» здолала «Колос» – новий тренер ковалівців залишається без перемог | 19-27
Колос та Зоря зіграли відкладений матч 15-туру УПЛ.

УПЛ. 15-й тур.

Колос – Зоря – 0:1

Гол: Герреро, 23.

Сезон в УПЛ вже завершується, а Колос з Зорею побачилися на футбольному полі вперше. 9 травня вони відіграли поєдинок 15-то туру, більшість матчів якого інші учасники УПЛ провели ще в листопаді. У травні команди чекає ще одне побачення – у заключному турі чемпіонату.

Щодо нашого матчу, то у Колоса були не стільки турнірні, скільки психологічні завдання. Гравцям потрібно було оговтатися після ганебних 0:5 від Динамо у минулому турі, а новому тренеру Олександру Поздеєву отримати впевненість та записати до своєї «залікової книжки» першу особисту перемогу в УПЛ. Зоря для всіх цих цілей здавалася суперником цілком підходящим.

Луганці перед грою балансували на межі переходних матчів. Перевага над Оболонню, яка йде 13-ю – всього три очки. Тому, розслаблятися команді Юрія Коваля тех не можна було.

Матч затримався майже на 40 хвилин через повітряну тривогу у Київській області. Коли команди вийшли на поле, стало очевидним, що першим номером будуть діяти господарі. Але, як здалося, Зоря цілком свідомо віддала ініціативу супернику. На хаотичні атаки ковалівців вона відповіла цілком грамотною обороною, та різкими і небезпечними контрвипадами.

Один з них, на 23-й хвилині, завершився тим, що два атакувальних гравця гостей – Антюх та Герреро переграли всю оборону господарів. Панамський нападник Зорі забив у другому матчі поспіль, а загалом це був його 13 гол у сезоні.

Перемога дозволила Зорі набрати 31 очко і скочити з 11-го одразу на 8-е місце, випередивши, зокрема, і Колос. Ковалівці з 29-ма пунктами поки 10-ті.