Новини

“Арсенал” побореться зі “шпорами” за бразильця

Арсен Венгер серйозно задумався над придбанням форварда “Корінтіанса” Алешандре Пато, який нарешті позбувся проблем зі здоров'ям і почав демонструвати свій високий клас у чемпіонаті Бразилії. Також Пато отримав від Сколарі виклик до збірної Бразилії.

191

Кравець пропозицій від «Металіста» не отримував

Нападник київського «Арсеналу» Артем Кравець, права якого належать «Динамо» Київ, прокоментував поточну ситуацію в стані «канонірів», а також чутки про свій можливий перехід до Харкова.

176

“Монако” хоче вкрасти лідера

“Монако” хоче вкрасти лідера "МанСіті"

В січні “Монако” хоче підписати зіркового центрального захисника. Головною кандидатурою на роль центрбека є оборонець “Манчестер Сіті” бельгієць Венсан Компані.

184

Кварцяний: Команду треба підтримувати і у важку хвилину, а не тільки у період слави

Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний висловився щодо результату матчу його підопічних з ФК "Севастополь", який, нагадаємо, лучани програли з рахунком 2:1, а також про наступні поєдинки у Луцьку проти "Шахтаря" та "Динамо".

129

Мхітарян - найкращий в Німеччині

Півзахисника дортмундської "Борусії" Генріха Мхітаряна визнали найкращим гравцем 10-го туру чемпіонату Німеччини за версією офіційного сайту Бундесліги.