Прогнози

«Ворскла» – «Зоря». Прогноз Вадима Скічка

«Ворскла» – «Зоря». Прогноз Вадима Скічка

Минулого туру полтавська «Ворскла» неочікувано поступилася «Вересу» та дещо пригальмувала і підйомі до вершини чемпіонату. Навряд чи хтось, крім затятих вболівальників «Біло-зелених», перед стартом сезону вірив, що «Ворскла» міцно закріпиться у топ-3. Але це реальність! Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вважає, що господарі мають надолужити втрачене у Львові тиждень тому.

94

 «Динамо» – «Верес». Прогноз Ігоря Циганика

«Динамо» – «Верес». Прогноз Ігоря Циганика

Ведучий програми «Профутбол» на каналі «2+2», відомий український журналіст та коментатор, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Циганик зробив прогноз на матч у рамках десятого туру української Прем’єр-ліги,в якому в Києві на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського зустрінуться «Динамо» та «Верес». Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі кияни виграють, забивши в кожному з таймів.

386

 «Динамо» – «Верес». Прогноз Вадима Скічка

«Динамо» – «Верес». Прогноз Вадима Скічка

Зустріч «Динамо» та «Вереса» відбудеться без глядачів. Столичний клуб вкотре покарали за поведінку фанатів, а відсутність аудиторії, як правило, не сприяє видовищному футболу. Крім того, до Києва приїде загартований «Верес» із купою досвідчених футболістів. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко не обіцяє легкої перемоги господарям поля.

294

Юрій Мороз: «Валерій Федорчук поступово стає лідером «Вереса»

Юрій Мороз: «Валерій Федорчук поступово стає лідером «Вереса»

Про наступного суперника «Динамо» в чемпіонаті України – «Верес» із Рівного – розповідає захисник «Динамо» кінця 80-х – початку 90-х рр. Юрій Мороз, який після виступів за «Динамо» певний час грав за «Верес».

206