Футбол України 30 Грудня, 20:03 4389
«Зінченко був найкращим, я сказав хлопцям брати з нього приклад», – Гвардіола вражений грою українця проти «Саутгемптона» | 19-27
Наставник «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував гру Олександра Зінченка в матчі 20 туру Прем'єр-ліги проти «Саутгемптона».

Манчестер Сіті переміг Саутгемптон в матчі 20 туру АПЛ та повернув собі 2 місце. Олександр Зінченко в цьому поєдинку відзначився як позитивно, так і негативно. Спочатку українець став винуватцем пропущеного голу, а пізніше міг «привезти» пенальті у власні ворота. Втім, в кінці першого тайму Зінченко віддав дебютний асист в АПЛ.

«У перерві я сказав хлопцям брати приклад із Зінченка. Помилитись може кожен, проте ви погляньте на його реакцію.

Зінченко був найкращим на полі сьогодні. Знаєте чому? Бо після помилки він не ховається», – цитує Гвардіолу журналіст Манчестер Сіті Сем Лі.

Завдяки цій перемозі Манчестер Сіті зберіг відставання від Ліверпуля у 7 очок. В наступному турі обидві команди зіграють між собою на Етіхаді.