Світовий футбол 6 Січня, 17:18 3451
Божевілля нового року: захисник «Честерфілда» зрівняв рахунок на 95-ій хвилині, замінив голкіпера та відбив пенальті  | 19-27
Захисник «Честерфілда» Вілл Еванс став автором маленького дива у матчі п'ятого дивізіону чемпіонату Англії проти «Еббсфліт Юнайтед».

Честерфілд, поступаючись з рахунком 0:3, зумів вирвати нічию завдяки неймовірній грі Еванса. На 90+5 хвилині поєдинку Еванс зрівняв рахунок ударом головою, а вже за мить відзначився ще більш героїчним вчинком.

Після вилучення голкіпера Честерфілда 27-річний оборонець надягнув рукавички, встав у ворота та парирував пенальті на 90+9 хвилині.

«Це було щось фантастичне. Ми з захисниками сказали собі, що не маємо права програти цей матч», – сказав Еванс після гри.