У стані суперника. «Олімпіакос» не зміг обіграти «Ксанті» в Кубку Греції

Динамо Київ 8 Січня, 20:16 715
У стані суперника. «Олімпіакос» не зміг обіграти «Ксанті» в Кубку Греції | 19-27
Майбутній суперник «Динамо» по 1/16 фіналу Ліги Європи зіграв внічию перший матч 1/8 фіналу Кубка Греції.

Зимові канікули майбутнього суперника «Динамо» по 1/16 фіналу Ліги Європи закінчилися. У першому матчі 1/8 фіналу Кубка Греції «Олімпіакос» на виїзді зіграв внічию з «Ксанті» – 0:0. Матч-відповідь відбудеться 22 січня.

У цьому матчі дебютував один з новачків Олі-Георгос Масурас, який вийшов на заміну на 61-ій хвилині.

Незважаючи на те, що гостям не вдалося забити, зазначимо, що на 11-й і 58-й хвилинах півзахисник «Олімпіакоса» Фортуніс двічі перевірив на міцність каркас воріт господарів, показавши, що з Фортуною він, незважаючи на прізвище, не дружить.

Ксанті – Олімпіакос 0:0

Олімпіакос: Са-Торосідіс, Мерія, Вукович, Кутріс-Камара (Натхо, 68), Гільєрме – Нахуель, Фортуніс, Фетфацідіс (Масурас, 61) – Герреро (Кука, 75).