Наставник «Леганеса» - про українських футболістів свого клубу

Футбол України 17 Січня, 12:36 2372
Наставник «Леганеса» - про українських футболістів свого клубу | 19-27
Головний тренер «Леганеса» Маурісіо Пеллегріно прокоментував перемогу над «Реалом» у матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії (1:0).
«У першому таймі ми змогли нав'язати супернику свою гру, а ось після перерви нам не вистачило агресії. Втім, ми обіграли дуже сильну команду, і шкода, що перший матч був для нас не настільки успішним. Але це футбол, і нам ще є чому вчитися.

Кравець в кінці гри відчув дискомфорт. Повна інформація у мене буде після медобстеження, але, швидше за все, у нього проблема з м'язом.

Що стосується Луніна, то у нас з «Реалом» договір оренди до кінця сезону. Звичайно, він заслуговує отримати свій шанс, але я повинен думати про всю команді, адже у нас є цілий ряд гравців, яким також потрібна ігрова практика. На жаль, я не можу випустити на поле більше 11 гравців. Лунін ще молодий, і у нього ще будуть шанси проявити себе», - цитує Пеллегріно AS.